Anasayfa / Hizmetler / Asma Kat İmalatı

Asma Kat İmalatı

Asma Kat İmalatı

Asma kat imalatçısı mı arıyorsunuz ? Hem gerekli ölçüleri alacak hem de fabrikadan direk imalatçıdan fiyat mı almak istiyorsunuz ? Metaş demir olarak size yardımcı olmaya hazırız . Asma katlar yüksek tavan boşluğuna sahip alanların tavan taban arasındaki kısmı değerlendirmek alandan kazanmak maksatıyla oluşturulan kısımlardır . bu kısımlar çelik konstrüksiyon mlazeme ile taban ve tavan arasından alınan desteklerle belirlene yüksekliğe sabitlenen ara kat olarak da tabir edilebilinir. Asma katlar, ticari yapılarda kullanım alanlarını artırmak verimliliği yükseltmek, amacıyla yapılan bir uygulamalardır.Metal asma Kat,çelik asma kat,çekme kat imalatı, asma kat imalatı,çelik konstrüksiyon,çelik çatı işleri,çelik kat, asma tavan,çekme tavan imalatı çelik konstrüksiyon,çelik çatı işleri,asma kat,çelik çekme kat,ferforje,otopark sundurmaları,bina ve bahçe giriş kapıları,imalat konusunda tüm Türkiye'ye özel ölçülerde imalat hizmetimizle size destek olmaya hazırız. Asma Kat, Asma Kat Modelleri, Asma Kat Fiyatları, Asma Kat ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz  İletişim

Çekme kat imalatı istanbul

Çekme kat fiyat,Portatif Asma kat,Asma kat b,Demonte Asma kat,Çekme kat Modelleri,Asma Kat Çelik konstrüksiyon,asma Tavan,Asma Kat kapatma Fiyatları için en hızlı ve kaliteli çözümleri uygun fiyat politikasıyla birleştirerek size sunuyoruz . Bizden de fiyat alın karlı çıkın İletişim Cep: 05324308861

Asma katlar bir bina iç alanın üst kısmında oluşturulan, basık tavanlı ve altı boş alanlardır.

Birden fazla amaçla kullanılabilirler.

Bazı Durumlarda asma katlar bir oda gibi kapalı değil, açıktır.

Alan kullanımını artıkmak ve yer kazandırmak için inşa edilirler.

Asma katların sağladığı avantajlar nelerdir ?

Asma kat sistemleri ile işyerlerinizdeki kullanım alanlarından maksimum verim elde edebilirsiniz.
Asma kat yapmakta kullandığımız malzemeler.


Çelik konstrüksiyonb Asma kat yapımı :

Düşündüğünüznasma kat projesini hayata geçirmemizi isterseniz şirket olarak hizmetinizdeyiz . Metaş Demir Sanayi

olarak asma kat imalatı ile ofisinizdeki veya işyerinizdeki ölü alanları değerlendirip,

yeni çalışma alanları kazandırmaktayız.

Asma katlarda çelik kullanma nedenlerimiz kısaca;

Çelik, geniş kullanım alanı, şekillendirme imkanı ve teknik element özellikleri sayesinde,

günümüzün en önemli inşaat malzemesi olmuştur .

Asma katların yapım aşamaları nelerdir.

Öncelikle asma kat uygulaması yapılacak olan alanla ilgili planlama çalışmaları yapılır. Yapılan planlama dahilinde en iyi avantajı sağlamak amacı ile müşterilerimizin istekleri ve bizim tecrübelerimiz göz önünde bulundurularak, en iyi planlama çalışması elde edilmiş olur. Oluşturulan plan dahilinde ölçümleme çalışmaları yapılır. Genellikle uygulanan asma katlarda kullanılacak taşıyıcı direklerinsayısıminimum seviyeye düşürülerek asma kat yapılan alanın alt kısmında en geniş alan verimi elde edilmiş olunur.

Çelik ara kat yapımı

Bu şekilde yapılan çalışmalarda asma kat duvarları çevreleyen beton kolonlara yada tavan kirişlerine monte edilerek bina ile bütünlüğü sağlanır. Eğer çalışma yapılacak alanda beton kolon veya taşıyıcı direkler bulunmuyorsa asma kat belirli ayaklar (çelik direkler) vasıtasıyla taşınır.

Asma kat uygulaması yapılacak alanın ölçümleme aşamasından sonra kullanılacak olan mazeme seçimi için statik hesabı yapılarak, asma katın yük taşıma kapasitesi belirlenmiş olur.

Asma katın kullanım amacına göre çelik aksamı ve asma kat yüzeyinde kullanılacak olan malzemeler farklılık gösterebilirler.


(c) 2018 Tüm hakları saklıdır. web tasarım